RTV Euro AGD – żyjesz smart? mieszkaj smart!

Żyjesz smart? Mieszkaj smart.
najlepiej z RTV Euro AGD

Rozwiązania smart home mogą być równie proste i intuicyjne, jak Twój smartwatch, taka też była nasza kampania promująca portfolio produktów do inteligentnego domu RTV Euro AGD.

RTV Euro AGD 2020

wyzwanie

rozwiązania smart home są nie dla mnie

Wśród Polaków panuje opinia, że rozwiązania smart home są drogie, skomplikowane i zarezerwowane tylko dla bogatych właścicieli domów jednorodzinnych.

pomysł

żyjesz smart? mieszkaj smart!

Rozwiązania smart home mogą być równie proste i intuicyjne, jak Twój smartwatch, smartfon, smartband, smart TV… O, wait – skoro już żyjesz smart, to czemu w Twoim mieszkaniu hula wiatr historii? Żyjesz smart? Mieszkaj smart!

na bazie insightu i idei powstał key visual oraz claim

a w ślad za nimi kreacje dla poszczególnych smart produktów, które w prosty sposób określały ich inteligencję i praktyczność. Zamiast górnolotnych haseł o inteligentnym domu i systemach, które myślą za nas, mówimy prosto i przystępnie o konkretnych rozwiązaniach. Stawiamy na użyteczność i patenty, które pozwolą sprytniej mieszkać.

interaktywny landing page

Użytkownicy w ramach kampanii trafiali na stworzony przez nas interaktywny landing page – dom/mieszkanie/ogród, gdzie w intuicyjny sposób przechodzili przez proces doboru smart urządzeń, które mogą odmienić życie. Oprócz praktycznych porad i największych zalet dotyczących różnych kategorii smart produktów, strona została uzupełniona o poradniki video.  

chcesz z nami współpracować?
miło to słyszeć! Napisz do nas 
i porozmawiajmy.​

napisz do nas