kampanie digital marketing

Kampanie digitalowe to coś, co uwielbiamy szyć na miarę. Nasze strategie i pomysły kreatywne przekuwamy w wyjątkowe kreacje oraz angażujące egzekucje. To wszystko sprawia, że tworzymy kampanie kreatywne, które wpływają na odbiorców. Nie zatrzymujemy się jednak tylko w świecie online. Stosując marketing efektywnościowy, chętnie otwieramy nowe ścieżki, poszukujemy trendów i wychodzimy do offline, by integrować kanały, które dopełniają nasze kampanie digital. Jeśli szukasz nieszablonowych działań, które odmienią Twoją markę, to trafiłeś pod właściwy adres.

kampanie digitalowe - jak działamy?

Dobra kampania digital zaczyna się od briefu. Definiujemy cele, do & don’ts i wszystko, co potrzebne do wspólnej pracy. Nie znasz części odpowiedzi? Nie szkodzi, popracujemy nad tym razem. W kolejnym etapie tworzymy pomysł i strategię na kampanię performance, czyli kopiemy, szukamy insightów, testujemy, dobieramy narzędzia, kanały i splatamy wszystko w plan gry dla twojego produktu/usługi/marki. Następnie proponujemy egzekucje i je… egzekwujemy. Spinamy, dbamy o jakość, terminy, dowozimy od A do Z kampanie UGC i nie tylko. A już w trakcie analizujemy i optymalizujemy względem potrzeb, jakie wykazuje digital marketing. Jako agencja jesteśmy przede wszystkim skuteczni. Definiujemy grupy docelowe i persony pod kampanie digitalowe, identyfikujemy painpointy, modelujemy customer journey. Tworzymy angażujące treści i skutecznie docieramy z nimi do klientów, wykorzystując content marketing na potrzeby e-commerce. Problemy kampanii kreatywnych rozwiązujemy – a jakże – kreatywnie i z korzyścią dla marki.

 

zróbmy kampanię digital razem

Szukasz kampanii kreatywnej zakorzenionej w digital marketingu? Wyślij nam brief – wspólnie ułożymy plan gry. Partnerstwo to jeden z fundamentów naszej pracy i element, którego wymaga skuteczny content marketing. Kolejne etapy zostaw nam, będziemy drążyć temat i wyciągniemy z niego to, co najciekawsze i najlepsze. Dobry research jest podstawą dobrej kampanii digitalowej. Martwi Cię czas? Organizujemy pracę tak, by wszystko było ogarnięte w terminie. ASAP, long-term – you tell us. Obawiasz się efektów? Spokojnie, kampanie kreatywne są naszą specjalnością. Robimy digital, który klika. We care, we deliver.

chcesz z nami współpracować?
miło to słyszeć! Napisz do nas 
i porozmawiajmy.​

napisz do nas