robimy kreacje, które kradną uwagę

Lubimy to, co robimy, bo robimy to, co nas kręci.
Łączymy nasze umiejętności i nieograniczoną wyobraźnię. Tak właśnie powstają projekty graficzne i kampanie teaserowe, kradnące uwagę i zatrzymujące scroll.
Nasz obszar działania obejmuje: projektowanie identyfikacji wizualnej, key visual, szablony komunikacji digital, motion design, layout stron internetowych, wymyślanie, przygotowanie i wdrażanie nakładek AR, ilustrowanie i art direction.

Przeprowadzamy więc kompleksowy branding dla firm, którym zależy na nowoczesnym podejściu do marketingu. Stawiamy przy tym na współpracę opierającą się na zaufaniu i naszym doświadczeniu w przeprowadzaniu procesów kreatywnych. O tym, że doskonale wiemy, jak powinna wyglądać reklama teaserowa, świadczą przykłady kampanii dla dotychczasowych klientów. Nie idziemy na kompromisy w kwestii dostarczania najlepiej dopasowanych rozwiązań marketingowych. Dużą skutecznością wyróżnia się reklama teaserowa, przykłady naszych współprac pomogą Państwu zobrazować świadczone przez nas usługi. Współtworzymy z popularnymi youtuberami, znanymi platformami takimi jak AliExpress czy firmami zajmującymi się grami np. Electronic Arts. Możemy dopasować nasz branding do wielu kampanii i przedsiębiorstw. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

w projektowaniu wychodzimy poza schemat, ale są zasady, których się trzymamy

  • Działamy wspólnie. Projektowanie to złożone zadanie, które często wymaga współpracy
    z Klientem. Dzięki temu możemy wspólnie cieszyć się z efektów pracy.
  • Dajemy sobie czas i przestrzeń do myślenia.
    Do każdego projektu staramy się podejść z głową i przeznaczyć czas na przemyślenie zadania.
  • Inspiracje czerpiemy z otoczenia. Podglądamy trendy, uczestniczymy w wydarzeniach, słuchamy ludzi, dzielimy się z nimi pomysłami. Rozwijamy swoje techniki i eksperymentujemy z nimi, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty.

każda idea kreatywna ma swój proces

1
brief
rozmawiamy o potrzebach, które stoją za zleceniem. Poznajemy specyfikę branży, marki, dla której tworzona jest kampania teaserowa. Kluczowe są dla nas również jej misja i założenia.
2
generujemy pomysły
po wstępnym researchu wymieniamy się kreatywnymi pomysłami oraz poszukujemy najlepszego rozwiązania wraz z Klientem. Po akceptacji wstępnego założenia projektu przystępujemy do pracy.
3
tworzymy
szkicujemy, projektujemy, dobieramy odpowiednią kolorystykę, fonty, zdjęcia, zgodnie z trendami potrzebami i naszą intuicją.
Przedstawiamy propozycje, a następnie dopracowujemy finalny projekt.

chcesz z nami współpracować?
miło to słyszeć! Napisz do nas 
i porozmawiajmy.​

napisz do nas