Compensa – Twój towarzysz SM

Compensa - Twój Towarzysz Ubezpieczeniowy w social media

Świat ubezpieczeń jest skomplikowany, ale wraz z Compensą wyjaśniamy jego największe meandry w sposób prosty i zrozumiały, jednocześnie promując najważniejsze produkty ubezpieczeniowe.

social media Compensa 2018

problem

ubezpieczyciele to towarzystwa...

Towarzystwa Ubezpieczeniowe, ze swoimi skomplikowanymi OWU, procedurami i produktami, nie cieszą się dużym zaufaniem Polaków…

pomysł

towarzysz, a nie towarzystwo

Czy można po ludzku mówić o ubezpieczeniach? Tak, nawet trzeba. Zwłaszcza jeśli jesteś Compensą – Towarzyszem Ubezpieczeniowym. Z taką ideą w głowach przebudowaliśmy komunikację Compensy na Facebooku i Instagramie.

świeże spojrzenie na świat ubezpieczeń

Stworzyliśmy nowy, przyjazny key visual, opracowaliśmy taktykę publikacji i cykle tematyczne, a na co dzień copywritersko łączymy świat ubezpieczeń ze światem… ludzi i bawimy się RTMami. Zawsze merytorycznie, ale czasem z przymrużeniem oka. Bo kto powiedział, że ubezpieczenia muszą być nudne?

efekty

w ciągu roku komunikacji w SM:

Opublikowaliśmy setki postów, wyemitowaliśmy setki reklam, a wszystko po to, by budować świadomość marki i pozyskiwać nowych klientów i agentów ubezpieczeniowych, którzy powinni mieć Compensę w swoim portfolio.

4 mln

zasięgu na FB i IG (wzrost o 180% rok do roku)

82000

interakcji z treściami (wzrost o 20% rok do roku)

chcesz z nami współpracować?
miło to słyszeć! Napisz do nas 
i porozmawiajmy.​

napisz do nas