INFLUENCER MARKETING

Czym jest dobry influencer marketing? Jakim kanałem najefektywniej dotrę do moich klientów? TikTok, Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Twitter, a może… Tinder? Pomożemy odpowiedzieć Ci na te pytania i wesprzemy w osiągnięciu celów. Influencer marketing może być bardzo skutecznym sposobem na zwiększenie świadomości o Twojej marce, zbudowanie zaangażowania, a także zwiększenie sprzedaży. Jeśli chcesz rozbudowywać swój biznes i osiągać coraz wyższe cele – jesteśmy tu dla Ciebie.

influencer marketing, czyli daj się zauważyć (nie tylko generacji Z)

Dlaczego warto inwestować w influencer marketing? Każdego z nas dotyka ślepota banerowa. Tradycyjne reklamy są coraz mniej atrakcyjne, a przy wsparciu technologii adblockowych często stają się wręcz niezauważalne dla konsumenckiego oka. Usługi z zakresu influencer marketingu wychodzą naprzeciw problemowi zanikania Twojej reklamy. Znajdując odpowiedniego pośrednika w komunikacji marka-klient, znajdujemy także sposób na stworzenie wartościowej, wiarygodnej kampanii marketingowej. Dzięki odpowiednio opracowanej strategii influencer marketingowej jesteśmy w stanie wyciągać korzyści dla firm z sektora e-commerce i nie tylko, a także osiągać założone wcześniej cele biznesowe. Nasz zespół jest na bieżąco z tym, co najlepiej się czyta, ogląda, słucha – obserwujemy trendy na TikToku, śledzimy podcasty, a YouTube i Twitch niczym nas nie zaskoczą. Kreatywne podejście do influencer marketingu pozwoli naszej agencji na wybór odpowiedniego ambasadora dla Ciebie i Twojej marki. Możliwości jest wiele, a my uwielbiamy je eksplorować.

tworzymy influencer marketing oparty o dane (i pamiętamy o emocjach)

Influencer marketing bazuje na ludziach tworzących treści. Mówi się, że influencerem może być każdy i to prawda, ale nie każdy będzie odpowiedni do reprezentowania, bądź reklamowania Twojego biznesu. Dlatego nasze plany i rekomendacje opieramy na danych i researchu. Opracowujemy kompleksowe strategie, jakich wymaga skuteczny influencer marketing. Monitorujemy demografię i zainteresowania odbiorców, sprawdzamy i weryfikujemy zasięgi oraz sposoby na budowę zaangażowania wśród obserwujących. Cyfry mówią wiele, ale nie wszystko. My dobieramy platformę, na influencer marketing przyniesie najlepsze wyniki – TikTok i inne social media znamy jak własną kieszeń. Monitorujemy także, czy dany twórca nie prowadzi konkurencyjnej działalności lub nie niesie ze sobą ryzyka wpadki wizerunkowej. A po wyborze – negocjujemy stawki, dbamy o jakość produkowanych treści i optymalizujemy działania w oparciu o feedback odbiorców, aby kampania z influencerami przynosiła długofalowe korzyści. Budowanie autentyczności marki oraz zaufania klienta są tym, co stawiamy na pierwszym miejscu. We care, we deliver.

sprawdzona agencja influencer marketingu to my!

Media społecznościowe są miejscem, gdzie w skuteczny sposób można wypromować swoją markę i pozyskać klientów. Do tego konieczne są jednak niezawodne strategie influencer marketing, aby obracać się głównie wokół potencjalnych, docelowych odbiorców. Tylko w ten sposób można zbudować dobry wizerunek i zarobić. Platform, które uznaje się za narzędzia influencer marketing jest co najmniej kilka. Należy do nich przede wszystkim Instagram, Tik Tok oraz Facebook. Publikowane tam treści także zaliczają się do tej kategorii. Warto zatem znać zasady, lub podjąć się współpracy ze specjalistami. Nasza agencja influencer marketingu ma duże doświadczenie, oferujemy wysoką skuteczność działań. Współpracujemy z wieloma popularnymi osobami, aktywnie działającymi w sieci. Jeśli jesteś nowy w branży i zastanawiasz się, czym jest influencer marketing, poprowadzimy cię przez wszystkie jego zakamarki, pomagając osiągnąć sukces. W zależności od Twojego contentu, a także indywidualnych preferencji, profesjonalny influencer marketing będzie działał kompleksowo na różnych kanałach – Tik Toku, YouTubie czy Twitterze. Przyłożymy się do tego, by ustalić strategię działania, uwzględniając wszystkie Twoje oczekiwania.

chcesz z nami współpracować?
miło to słyszeć! Napisz do nas 
i porozmawiajmy.​

napisz do nas