prowadzenie kanałów i profili social media

Facebook, Instagram, Linkedin, Pinterest, TikTok… żadna platforma nie ma przed nami tajemnic. Wiemy, co to skuteczna reklama na fanpage i zrobimy wszystko, by Twoje kanały pomogły stworzyć aktywną grupę odbiorców. Budujemy społeczności wokół marek, realizujemy kampanie płatne i tworzymy treści dla różnych grup docelowych. Real time marketing to dla nas poligon do popisywania się kreatywnością.

Media społecznościowe to nasz drugi dom. Przeglądamy newsy, analizujemy i śledzimy najciekawsze kampanie oraz trendy. Korzystamy z naszego know-how, by wspierać klientów, ich cele biznesowe oraz komunikacyjne, a przy okazji dobrze się przy tym bawić. Stworzymy dla Ciebie zoptymalizowane konto firmowe na LinkedIn, a także spójnego TikToka wpasowującego się w bieżące trendy. Zawsze staramy się, by nasza komunikacja była osadzona w świecie i strategii marki. Spójne i angażujące kampanie reklamowe w social media to dla nas codzienność. Pełnią one niewątpliwie ważną funkcję w promowaniu danego brandu. Profesjonalne prowadzenie Instagrama z pewnością przyczyni się do zwiększenia zasięgów, rosnącej świadomości potencjalnych Klientów o istnieniu Twojej firmy, a tym samym zysków. Dotarcie do popularnych platform zrzeszających społeczność z całego świata to skuteczny sposób na promocję swojej marki. Prowadzenie Instagrama firmowego z pewnością przyniesie wiele korzyści, a być może pozwoli na całkowite przeniesienie własnej działalności do sieci? Warto dbać o reklamę swojego przedsiębiorstwa na wielu płaszczyznach. Nawet jeśli nie wiesz, jak prowadzić Instagrama firmowego, nic nie szkodzi. Pomożemy Ci ze wszystkim. Zacznij z nami współpracę i zrobimy to za Ciebie.

media społecznościowe - jak działamy?

Jako agencja z kompetencjami social media, wykorzystujemy popularne internetowe trendy i zachowania konsumenckie widoczne w sieci do tworzenia insightów i pomysłów dla naszych klientów. Profesjonalne prowadzenie Instagrama oraz innych kont w mediach społecznościowych wymaga odpowiedniego planowania. Nasze kampanie osadzamy więc w DNA i strategiach brandów, dzięki czemu są nie tylko kreatywne i efektywne, ale współgrają z całym ekosystemem działań marki.

Tworzymy długoletnie relacje ​z naszymi klientami opierające się na partnerstwie, zaufaniu i zrozumieniu ich potrzeb. Na co dzień wspieramy klientów tworząc kreatywne plany komunikacji, aktywacje, konkursy, aktywną moderację, czyli wszystko, czego wymaga efektywna promocja marki w mediach społecznościowych. Wspieramy naszych klientów merytorycznie ​i rekomendujemy działania.

Nasze działania opieramy na pogłębionej analizie wyników mediowych i komunikacyjnych, aby stale zwiększać wyniki ​i realizować nowe cele. ​Tworzymy taktyki, strategie ​i rekomendacje, które mają największą szansę na osiągnięcie KPI. Dopasowujemy je przy tym do konkretnej platformy – inaczej wygląda prowadzenie TikToka firmy, a inaczej profilu na Facebooku. My wiemy, w jaki sposób połączyć wielokanałowe działania w ramach spójnej strategii.

stwórzmy wspólnie angażującą komunikację w social media

Chcesz, żeby Twoja marka angażowała ludzi na Facebooku, Instagramie lub na TikToku? Zaufaj nam, bo znamy się nie tylko na trendach, ale też na danych i kreatywnym podejściu do komunikacji. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu prowadzenie Facebooka firmowego, a także pozostałych profili w social media przyniesie rezultaty w satysfakcjonującym Cię terminie. Wyślij nam brief i w partnerski sposób przygotujemy ideę kreatywną na kampanię social media wartą nagród branżowych. Wspólnie zatrzymajmy scrollujący palec użytkownika i zróbmy z niego Twojego klienta. We care, we deliver.

chcesz z nami współpracować?
miło to słyszeć! Napisz do nas 
i porozmawiajmy.​

napisz do nas