Bombkorozbrajacz od Compensy

rozbrajamy świąteczne bombki z Compensą

pomagamy zmniejszyć ilość rozpraszaczy i obowiązków, które tłumią radość ze Świąt. Pokazujemy, jak wykrywać i rozbrajać świąteczne bombki, by jedynymi bombkami w grudniu były te wieszane na choince.

social media Compensa 2021

wyzwanie

o choinka! Bombka się stłukła, barszczyk rozlał, prezenty niekupione!

Święta, Święta i… od nadmiaru codziennych obowiązków można osiwieć! Przedświąteczna gonitwa i ciśnienie sprawiają, że w Święta, zamiast skupić się na tym, co naprawdę ważne, skupiamy się na… przetrwaniu.

pomysł

rozbrajamy świąteczne bombki

z myślą o tych, którzy zamiast rozbrajać świąteczne bombki, wolą skupić się na wieszaniu tych choinkowych, przygotowaliśmy Bombkorozbrajacz – kompleksowy Poradnik Świątecznego Przetrwania. 

zaangażowaliśmy influencerów

do pomocy w rozbrajaniu „bombek” zaprosiliśmy czworo influencerów-ekspertów: od DIY (Justyna Kąkol, Githago Art), savoir vivre (Łukasz Kielban, Czas Gentlemanów), gotowania (Edyta Kusińska, Madame Edith) i lifestyle mindfulness (Natalia Tur, Nishka). W kolejnych odsłonach Bombkorozbrajacza pokazaliśmy, jak zaangażować w świąteczne gotowanie dodatkową parę rąk. Podpowiedzieliśmy, jak sprytnie zapakować prezenty czy przygotować domowe ozdoby. A także zadbać o swoje zdrowie psychiczne i równowagę – pomogliśmy kulturalnie „przetrwać” trudniejsze momenty przy świątecznym stole! 

zaangażowaliśmy społeczność!

Generator Życzeń, Konkurs przed Świętami, konkurs po Świętach… trochę tego było. 😉 A to wszystko po to, by rozbroić jak najwięcej bombek. Fani mogli też dać coś od siebie – i innym, i sobie. Pierwszy Konkurs pomógł znaleźć sobie nawzajem najlepsze prezenty, drugi – poradzić sobie z „bombką” poświątecznej ociężałości. Dodajmy do tego Generator Życzeń, dzięki któremu blisko 1500 osób przezwyciężyło pustkę w głowie tworząc rozbrajające życzenia dla bliskich i dalszych. 

Bombkorozbrajacz: spot wideo

efekty

w trakcie kampanii

1 mln

kontaktów z kampanią

37 tyś

zaangażowanych osób

500

zgłoszeń w konkursach

1400

wygenerowanych życzeń

gdy konkurencja po prostu życzyła spokojnych Świąt, my zadbaliśmy, by naprawdę takie były.

chcesz z nami współpracować?
miło to słyszeć! Napisz do nas 
i porozmawiajmy.​

napisz do nas